Hakkımızda

egitimciyesor.com eğitim alanında sıkıntı yaşayan kişilere sadece internet aracılığı ile ön bilgi sunulması amacıyla kurulmuştur bir web sitesidir. Sitemizin herhangi bir resmi kurum, kuruluş, dernek veya okul ile alakası yoktur. Tamamı ile siteye üye olan alanında uzman gönüllü eğitimciler aracılığı ile eğitim alanındaki sorularınız cevaplanmaktadır. Sitemiz hiç bir kişi, zümre ve veya meslek gurubuna çıkar sağlamak amaçlı kurulmamıştır. Sitemizde verilen cevaplar ve yapılan yorumlar üyenin kendisini bağlar.

egitimciyesor.com Site Kullanım Kuralları

Sitemize girerek uzmanlarımıza soru sorduğunuzda aşağıda bildirilen kuralları kabul etmiş sayılırsınız!

*Sitemizde sorulan tüm sorular ve cevapları 3.kişilerin görebileceği şekildedir. Sorduğunuz soruların 3. Kişiler tarafından okunma ihtimali olduğunu ve bu sebeple sorularınızı 3.kişilerin okumasından kaynaklı uğrayabileceğiniz her hangi bir duruma karşı sitemizin sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılırsınız.

*Sorduğunuz sorulara uzman eğitimciler tarafından verilen cevaplar tamamen tavsiye niteliğindedir. Bilgilendirme amaçlı verilen bu cevaplardan sitemizin veya uzmanlarımızın hiçbir sorumluluğu yoktur. Amaç sadece soruyu soran kişinin sorununa dair bilgilendirme yapılmasıdır.

*Hiç bir kullanıcının söz ve tavsiyesinden sitemiz sorumlu tutulamaz.

*Kişisel bilgilerinizi güvenliğiniz için lütfen hiçbir şahıs ile paylaşmayınız. Sitemize kayıt olurken verdiğiniz kişisel bilgiler hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşılamaz.

*Site içerisinde sorduğunuz soruların detaylarını ve uygulama yöntemlerini lütfen resmi kurumlar aracılığı ile uygulamaya geçiriniz. Soru cevaplarını baz alarak kişisel olarak yapacağınız işlemlerde zarara uğramanız dolayısıyla sitemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sitemize soru sorarak bunu kabul etmiş sayılırsınız.

*Sitemiz hiç bir zümre veya meslek gurubuna çıkar sağlamak amaçlı kurulmamıştır.
...