Lise kategorisinde

10. sınıfa gidiyorum 1. dönem edebiyat ortalamam 50 nin altındaydı ve diğer hiç bir dersten kalmadım. Ortalamam 65 ve 2. dönem koronadan dolayı edebiyattı düzeltme şansım olmadı. Sorumlu olarak geçicem herhalde. Eğer sorumlu olarak geçiceksem bir kaç sorum olacak. Sorumluluk sınavından 50 den yüksek aldığımız zamam geçiyormuyuz 1. dönem aldığımız notların bir önemi yok mu? 2. olarak sınava ne zamam gireceğiz okulun açıldığı ilk hafta diyor geçen senelerde ama anlayamadım 22-30 haziran arasında yapılanamı katılacağız yoksa bizden önceki senedekiler mi? Konuya açıklık getirirseniz sevinirim.

16 Cevap

(56.6k puan)
Edebiyat dersinden sorumluluğa gireceksiniz ancak bu sene değil önümüzdeki sene gireceksiniz. 22-30 haziran arasında yapılacak olan sınav önceki senelerden zayıfları olan öğrenciler  için olacak.

9.sınıfım edebiyattan kaldım sorumluluk sınavına girecek miyim? Ortalamam 63 ama edebiyattan kaldım.

(56.6k puan)
Edebiyattan sorumluluğa gireceksiniz ancak bu sene değil gelecek sene.
Edebiyat sorumluluğu da 22-30 Haziran'da yapılacaktır. Hocalarımızın bizzat kendisi söyledi. Bu ay girin sıkıntı çekmeyin.

10.sınıf öğrencisiyim.Matematik ve kimya ortalamam 50'nin altında ama genel ortalamam 62.50 (yeni yönetmenliğe göre) sorumluluk sınavına girer miyim ? Teşekkürler.

(56.6k puan)
mr. ortalama ile geçtiğin için sorumluluğa girmene gerek yok.
Merhaba hocam, 22-30 Haziran'da yapılacak sorumluluk sınavları kaç günde açıklanır. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Teşekkürler.

Sorumluluk sınavına giriyor muyum? Ortalama 65 ve 2 zayıf dersim var. 22-30 hazirandaki sınava bendemi giricem? Edebiyattan geçtim

Alper, sınavlar bittikten sonra 1 hafta içinde sonuçlar ilan edilir.
Mehmet, ortalama ile geçtiğin için sorumluluk sınavlarına girmene gerek yok.


...