Okul Öncesi kategorisinde (700 puan)
2011 doğumlu bir oğlum var. Bu sene anaokulunda başlayacak. Beylikdüzünde oturuyoruz. Evimize yakın kavaklı ana okulu var. Oraya kayıt yaptırdık fakat okul hakkında pek bilgimiz yok. Bu okul hakkında bilginiz var mı ? Bilgilendirirseniz sevinirim . Teşekkürler

3 Cevap

(58k puan)

Okulun web sitesinden genel bilgilere bakabilirsiniz. Okulun 8 adet dersliği var. 16 öğretmen görev yapıyor. Eğitim şekli sabahçı ve öğlenci şeklinde. Sabahçılar 08:00-12:30 saatleri arasında öğlenciler ise 13:00-17:30 saatleri arasında okulda bulunuyorlar. Sabahçı öğrenciler isterlerse öğleden sonra etkinliklere kalabiliyor. Ve abi bu etkinlik klüpleri ücretli.

Okul hakkında bunların dışında bir bilgiye sahip değilim fakat okulu yakından tanıyan üyelerimiz zaman içinde okul hakkındaki bilgilerini bu başlık altında paylaşacaklardır. 

(200 puan)

kızım bu  sene başladı. öğlenci grubu çıktı kurada. saat 13:00 da okula alıyorlar 16:00 da bırakıyorlar. Üç gün bu şekilde devam edeceklermiş daha sonra 13:00 - 17:30 arası okulda olacaklarmış. Kızım şu an memnun. Okula gitmek için can atıyor. Alıştı hemen bizimki. Boyama yapmışlar, masal okumuş öğretmenleri, oyun hamuru ile oynamışlar.... anlatıp duruyor. O mutlu biz mutlu, hadi hayırlısı;)

(700 puan)
Kitap olarak bu sene hoppalak ile zıppalak adında bir set kullanacaklarmış. Fiyat olarak 90 tl istiyorlar.


...